Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Дух Святий

«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі»

Дії 1:8

Дух Святий – це Божественна Особистість  

Ми живемо в час дії Духа Святого. Від дня П’ятдесятниці Святий Дух особливим чином діє по всій землі і дає нам силу для переможного і плідного життя. 

Біблія виразно говорить, що Дух Святий - це Бог. Він є третьою Особою Святої Трійці і Єдиносущним Отцю і Сину. Божественність Святого Духа доводиться тим, що Він: 

- має імена Бога; 

- має якості Бога;  

- звершує діла Божі. 

Імена Святого Духа

Божественність Святого Духа передається іменами, які є надзвичайно

важливими, оскільки через них відображається Його характер: 

– Дух Святий (Лк.11:13), – Дух Божий (1М.1:2), 

– Дух благодаті (Євр.10:29), – Дух життя (Рим.8:2), 

– Дух премудрості і відкриття (Еф.1:17), – Утішитель (Ів.14:16),

– Дух Христів (Рим.8:9),  – Учитель (Ів.14:26),

– Дух правди (Ів.16:13),  – Заступник (Рим.8:26). 

– Помічник (Рим.8:26), 

Плід Духа - це результат діяльності Духа Святого в нашому житті - наше освячення, зміна в образ Христів. Це відображення, вияв Божого характеру через нас і в нас.Найважливішою метою діяльності Духа Святого є кропітка праця, спрямована на переродження нашого єства і всієї нашої сутності, щоб ми могли приносити гідний плід Отцю Небесному і були здатними жити святим і переможним життям.

Що означає хрещення Духом Святим? 

Це переживання,відокремлене від покаяння

У момент спасіння людина народжується від Духа Святого і в неї входить Боже життя. Але при цьому вона не отримує всього, що Він може дати. При покаянні людина лише народжується від Духа Божого, і тільки через деякий час приймає хрещення Духом Святим, тобто сповняється Ним, одержуючи Його повноту і силу.

Цеобітниця, яка належить кожному християнинувід Отця

Після смерті і воскресіння Ісус Христос вознісся на небо і сів по правиці Отця. Але Він обіцяв своїм учням, що не залишить їх сиротами і пошле помічника.

Це зодягненняв силу для служіння

Ісус обіцяє хрестити, тобто наповнити і занурити учнів у Дух Святий. Через це переживання вони мали прийняти силу для свідоцтва про Христа.

Хрещення Духом Святим -це зодягнення людини в силу Божу для служіння. Без помазання Бог ніколи нікого не посилав для Благовіщення, це правило як Старого, так і Нового Заповітів. У часи Старого Заповіту Дух Святий сходив лише на окремих людей: священиків, пророків, царів. Це було дуже особисте, поодиноке помазання і посланництво від Бога. Старий Заповіт не знає масового злиття Духа Святого. Але в новозавітні часи - це масове явище. І зараз посланництво, а значить і помазання - зціляти хворих, виганяти демонів, воскрешати мертвих, проповідувати Євангелію - належить кожному, хто вірить.

Інші мови- фізичне свідоцтвопро хрещенняДухом Святим

Інші мови є ознакою постійного перебування Святого Духа в серці віруючого і одним із найважливіших свідоцтв про Нього. Вони є справжнім досвідом і духовною практикою християн у цілому світі.

Ісус сказав:

Мр.16:17«А тих, хто увірує, супроводити будуть ознаки такі: У Ім’я Моє… говоритимуть мовами новими...»

Переваги хрещення ДухомСвятим

Грецьке слово, яке перекладається як «сила» - це «dunamis», саме від нього походять слова «динаміт, динаміка». Коли ми сповнюємося Святим Духом, то приймаємо «динамічну» силу звіщати Євангелію та нести визволення неспасенним людям у світі.

Прийнявши Господа, як духовні немовлята, ми щоденно протягом усього нашого життя зростаємо аж до духовної зрілості. Немає жодних готових формул чи прийомів для того, щоб миттєво досягти зрілості. Для духовного росту потрібен час - це процес поступового розвитку під керівництвом Святого Духа і при нашій активній співпраці з Ним. Божа воля для нас - це наповнятися Духом постійно (Еф.5:18). Якщо ви прийняли дар Духа Божого, то будьте вірними в тому, щоб розігрівати його, щоденно молячись у Дусі Святому іншими мовами.

Юда 20«А ви, улюблені, будуйте себе найсвятішою вашою вірою, моліться Духом Святим…»

Нехай Божий потік Духа Святого перетвориться увашому житті із струмочка в могутню ріку життя! 

 
ddd