Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Гурт "Шикайна"

З єврейської мови "Шикайна" - означає особлива, проявлена Божа присутність. В Біблії розповідається історія про те, як музиканти і співаки, та всі присутні одностайно славили Бога, та так, що храм наповнила хмара слави Господньої (2 Хронік 5:12-14). Мовою оригіналу ця хмара звучить, як "Шикайна".

Гурт Шикайна своїми піснями хоче довести людям Божу любов, а також показати, що Господь має для них краще майбутнє. Ми віримо, що наші пісні стануть благословінням для всіх людей. Гурт мав виступи в Німеччині, Нідерландах, Угорщині та Польщі, а також по багатьох містах України.

Стиль: джаз-рок, рок, поп музика

У нас є мрія, що незабаром з'явиться у рідному місті фестиваль християнської молоді, де зможуть взяти участь музичні групи конфесій і деномінацій, напрямків та стилів. Але усі з однією метою - простлавити Бога. Дуже жаль, що в Україні, і, зокрема в Тернополі, є маловідомий такий величезний пласт сучасної християнської музики. У цілому світі - це якісне і гідне подиву мистецтво.

Наше бажання - творити якісну, енергійну і впливову музику. Також можна додати, що "Шикайна" абсолютно гнучка у виборі музичного стилю: блюз, кантрі, джаз-рок, рок. Пісні народжуються часто в процесі виступів, а імпровізація - невід'ємна частина творчого процесу.

Оновлений склад гурту

Руслана Буковська - лідер гурту, вокалістка; Олександр Ядловський - муз. керівник, вокал, ритм гітара; Ядловська Ольга, Ференц Антоніна, Савчак Соломія - клавішні; Тарасенко Валерій, Білоус Діана - бас гітара; Боркута Костя - звукорежисер.

Зрозуміло, що гурт є християнським. Його учасники належать до енергійної молоді, вільної від наркотиків, алкоголю, нікотину, а також прагнуть, щоб християнська музика була професійною та якісною.

Альбоми (слухати)

- "Це твоя любов" - 2001, касета

- "Дотик" - 2003, касета, CD

- "Різдвяні пісні" - 2003, касета, CD (слухати)

- "В небо дивіться завжди" - 2006, касета, CD (слухати)

- "Щасливого різдва" - 2008, касета, CD (слухати)

ddd