Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Гурт "Soteria"

З грецької мови слово «Сотерія» (σωτηρία) означає «спасіння», а також «цілковите, повне зцілення, що охоплює всю сутність людини». Звідси мета гурту – доносити своєю музикою і піснями «послання спасіння». Кожен, хто повірить в Господа, спасеться і може повністю зцілитися душею та тілом. Ми хочемо бути інструментом в Божих руках для поширення та утвердження Його царства в серцях багатьох людей.

Гурт не одноразово брав участь у різних міжконфесійних заходах, конференціях, вечорах хвали та святкуваннях в Тернополі, та в інших містах України. Є срібним призером конкурсу «Файна пісня для Ісуса» та переможцем міжнародного міжконфесійного конкурсу «Я там, де є благословення». У 2018 році колектив був запрошений на зйомки телепередачі TheEfir на християнському телеканалі «Надія», де на студії було записано декілька авторських пісень.

Наше бажання – розвиватись духовно, творчо, професійно, щоб творити якісну сучасну музику для прославлення Господа та досягнення для Нього сердець багатьох людей.

Всі учасники гурту належать до прогресивної християнської молоді, незалежної від алкоголю та наркотиків, в центрі життя котрих стоїть Бог.

Стиль музики: християнський рок, поп-рок, інді-поп, джаз-рок.

Оновлений склад гурту

Олександр Ядловський - муз. керівник, вокал, ритм гітара; Валерій Тарасенко – соло гітара, ритм гітара, бас гітара; Богдан Терещук – вокал, соло гітара, ритм гітара, клавішні; Вікторія Цірук – вокал, клавішні; Соломія Савчак – вокал, клавішні; Діана Білоус – бас гітара; Вікторія Михайловська – ударні, перкусія; Костянтин Боркута – звукорежисер; Анатолій Панікаров – звукорежисер.

Запис передачі The Efir телеканалу "Надія"

ddd